בלוג RSSHODIVA SHOP | עשרה כללי בסיס לטיפוח העור

את יכולה לתחזק את השגרה המפוארת והארוכה ביותר בספר ועדיין להרגיש שמשהו לא עובד לך ולמרות ההשקעה האדירה שלך במוצרים יוקרתיים וכמובן הזמן שאת משקיעה בוקר, ערב וסופש בעור שלך, עדיין להרגיש שהעור שלך פשוט לא מגיב טוב ולא מתנהג כמו שהיית רוצה שיתנהג. בפוסט הבא אני סוקרת 10 כללי בסיס שאני מאמינה שיכולים לתרום לכל אישה להפיק את המקסימום משגרת הטיפוח שלה, בין אם את נערה או בחורה צעירה, שעושה את דרכיה הראשונים בעולם הסקין קר ובין אם את מנוסה היטב בטיפוח אך מרגישה שיש עוד מה ללמוד.

המשיכי בקריאהאיך להתאים גוון מייקאפ? | HODIVA SHOP

אחת השאלות הנפוצות ביותר בעולם הביוטי היא איך ניתן להתאים גוון מייקאפ ברכישה אינטרנטית? ברכישה מחנות פיזית, תמיד קיימת האפשרות לבקש דוגמית או להגיע עם קופסא קטנה ולבקש מהדיילת מעט מהמייקאפ ולאחר מכן לבדוק את הגוון בתאורת אור יום (אף פעם לא בתוך חנות!) אבל מה ניתן לעשות כשמדובר ברכישה אינטרנטית?

המשיכי בקריאהמדריך שימוש וניווט באתר | HODIVA SHOP

באתר קיימים כ-40 מותגים והוא מכיל אלפי מוצרים אז כדי לעזור לכן להתמצא באתר ולמצוא את כל מה שאתן מחפשות, צילמתי לכן מדריך מפורט לשימוש באתר! כך שכל אחת, גם אלו שמעולם לא רכשו דרך אתר אינטרנט, יוכלו לבצע הזמנות בקלות ובמהירות :)

המשיכי בקריאה
מה זה בכלל אומר ״נטול אכזריות״? למה מנסים על בעלי חיים? | HODIVA SHOP

המונח ״נטול אכזריות״ מתייחס לשאלה - האם מוצר איקס נוסה על בעלי חיים בתהליך הפיתוח שלו? מוצר שלא נוסה על בעלי חיים נחשב כמוצר נטול אכזריות. אני יודעת שעבור רבות מהקוראות שלי זה עלול להישמע מאוד פרימיטיבי ואולי אף תלוש מהמציאות, אך לצערי הרב, גם היום בשנת 2019, מותגים רבים ממשיכים לבצע ניסויים אכזריים ומיותרים בבעלי חיים על מנת להוכיח שהמוצרים שלהם בטוחים לשימוש על ידי בני אדם.

המשיכי בקריאה


חזרה למעלה

מומלץ בחום!

הוסיפי שקט נפשי לסל הקניות ודעי בכל רגע היכן נמצאת החבילה שלך.

תוספת עבור משלוח מזורז ומספר מעקב
$3.59