הבלוג של הודיה שרון | HODIVA SHOP RSSHODIVA SHOP | מי מפחדת מחומצות? - אלפא הידרוקסי

  אחת השאלות הנפוצות ביותר שאתן שואלות אותי היא ״אני רוצה להתחיל להשתמש בחומצות אבל נורא מפחדת מזה, איך אפשר לדעת מה מתאים לי?״ והאמת שאני בהחלט מבינה אתכן. כל מושג חדש עלול לאיים, במיוחד מילה עם קונוטציה שלילית כמו ״חומצה״ שלי באופן אישי תמיד הזכירה סיפורי אימים על נשים שפניהן הושחתו בעזרת חומצה... זוועה! יחד עם זאת, בתחום הטיפוח, המושג ״חומצה״ הוא אחד מהנפוצים ביותר וכמעט לא תמצאו מוצר קוסמטי שאינו מכיל חומצה מסוג מסוים. היום אני רוצה לדבר איתכן על סוג מאוד מסוים של חומצות ממשפחת האלפא הידרוקסי או ה- AHA שכוללת כמה חומצות שאתן בטוח מכירות או שכדאי מאוד שתכירו.

המשיכי בקריאהHODIVA SHOP | אלכוהול בקוסמטיקה - הטוב והרע

אני חושבת שמאז שהתחלתי לדבר על טיפוח העור בערוץ שלי, אחת השאלות הכי נפוצות שאני נשאלת באופן קבוע היא שאלת רכיב האלכוהול במוצרי הטיפוח שלנו. בעבר, גם אני מאוד חששתי מהרכיב הזה ומיד שללתי כל מוצר שברשימת המרכיבים שלו מצאתי אלכוהול. עם הזמן והשנים, למדתי שישנם סוגים שונים של אלכוהול שעשויים להימצא במוצרי הטיפוח שלנו ובפוסט הבא אסביר בדיוק איך לזהות אלכוהול טוב / רע ואעשה זאת בצורה הכי פשוטה, קצרה וקולעת כי לאף אחת מאיתנו אין כוח לקרוא פוסטים חופרים

המשיכי בקריאהחלק ב׳- אנטי אייג׳ינג, שמנים, לחות ואיפור בסיס | סקירת מוצרי די אורדינרי

סקירה והסבר מפורט על מוצרי הטיפוח של חברת די אורדינרי - The Ordinary - חלק שני!! החלק השני עוסק באנטי אייג׳ינג (מניעת קמטים), כהויות סביב העיניים ונפיחות מתחת לעיניים, שמנים ולחויות ולבסוף פריימרים ומייקאפים.  

המשיכי בקריאהHODIVA SHOP | איך לנצל את הזמן בבידוד קורונה כדי לשדרג את שגרת הטיפוח שלכן?

לאור העובדה שכמעט כולנו ספונות בבתים מאז תחילת הבידוד החברתי ומאז שרובנו התחלנו לעבוד מהבית כדי לצמצם את החשיפה של כולנו לוירוס הקורונה, זכינו גם במשהו חיובי והוא זמן. שפע של זמן פנוי שבימים שבשגרה לרובנו פשוט אין וזוהי הזדמנות נהדרת לנצל את הזמן הפנוי הזה כדי לשדרג את שגרת טיפוח העור שלנו בעזרת הדרכים הבאות:

המשיכי בקריאהטיפוח יוקרתי - מוצרי סקין קר שסיימתי | מה ארכוש שוב ומה לא שווה את הכסף | HODIVA

הייוש דיוות! בואו לשמוע מהי חוות דעתי הסופית בהחלט על עשרות מוצרי טיפוח העור שסיימתי, כולם של מותגי יוקרה נטולי אכזריות ולא מנוסים על בעלי חיים! אילו מוצרי טיפוח לדעתי שווים את ההשקעה ואת הכסף שלכן ואלו ממש לא...

המשיכי בקריאה


חזרה למעלה

מומלץ בחום!

הוסיפי שקט נפשי לסל הקניות ודעי בכל רגע היכן נמצאת החבילה שלך.

תוספת עבור מספר מעקב HODIVA LUX HODIVA SHOP HODIVA ACTIVE
$3.59